Вітаю Вас ГістьСереда, 25.04.2018, 07:51

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2018 » Січень » 20 » Огляд монітора Samsung S24C770T: краса не вимагає жертв?
16:28

Огляд монітора Samsung S24C770T: краса не вимагає жертв?

Взаємодія людини і комп'ютера стає все більш тісною. Клавіатура і миша відходять на другий план, поступаючись місцем новим, природним формам, однією з яких є сенсорні екрани. Ставши звичним елементом дизайну більшості смартфонів і планшетів, вони поступово перекочовують в ноутбуки і навіть такий консервативний клас пристроїв, як настільні монітори Samsung - www.city.com.ua. Одна з таких новинок - монітор Samsung S24C770T.  

Зовнішній вигляд

S24C770T відноситься до тих моніторів, який не соромно тримати на столі. Витончений тонкий корпус, вузька рамка, вся лицьова сторона без єдиного виступу, рівна, як водна гладь, ажурна підставка, сяюча хромом. Присутність сенсорної панелі, не зовсім звичної деталі для настільного монітора, наклало свій відбиток на конструкцію і дизайн останнього. По-перше, підставка міцніша, ніж зазвичай: екран не повинен розгойдуватися при натисканні пальцем, хай навіть надмірно сильному. Тому вона виготовлена ​​не з пластику, а з металу. По-друге, екран здатний нахилятися на більший кут, ніж зазвичай, до 55 градусів. Це зроблено для того, щоб його можна було легко нахилити в напівлежаче положення, перетворивши тим самим на подобу планшета. Підставка з'єднується з корпусом не жорстко, а за допомогою шарніра, а для забезпечення великого кута нахилу прямо над підставкою сформована ніша, куди засувається підставка. Щоб не порушити стійкість монітора, при нахилі він кілька висувається вперед. Інших ступенів свободи, крім нахилу, конструкцією не передбачено.

S24C770T у всій красі

Як будь-який сучасний мультимедійний монітор, S24C770T здатний відтворювати не тільки зображення, а й звук. Стереодинаміки потужністю 3 вата кожний не можуть замінити собою професійну аудіосистему, але звук видають досить гучного і без спотворень. Вони знаходяться в нижній частині екрана, як раз в області потовщення корпусу. Назовні звук виходить через щілиноподібні прорізи, розташовані в правій і лівій бічних гранях, не порушуючи тим самим стильний дизайн лицьової панелі.

Iнтерфейси

Але цим своєрідність даної моделі не обмежується. Часті повороти екрану з вертикального положення в похиле і назад неодмінно привели б до поломок сполучних кабелів, не розрахованих на багаторазові вигини. Тому всі роз'єми розташовані на нерухомій підставці, а в корпус сигнали і напруга живлення передаються гнучким шлейфом, захованим всередині шарніра. Ще одна незвичайна риса - відсутність будь-яких входів, крім HDMI, за яким передається і аудіо, і відеосигнал. Це досить спірне нововведення: звичайно, більшість сучасних ПК має відеокарту з підтримкою такого інтерфейсу, але далеко не кожен, до того ж потрібно потурбуватися підключенням звуку до відеокарти або установкою окремих звукових драйверів. В принципі, можна підключити відповідний перехідник до DVI-виходу, але різновид такого аксесуара, що підтримує ще й звук, доведеться пошукати (хоча вони й існують в природі). Гарна новина полягає в тому, що входів HDMI у нашого монітора цілих два. Приєднавши до одного з них комп'ютер, а до іншого - медіаплеєр або приймач цифрового телебачення, можна перетворити його в центр домашніх розваг. Інші роз'єми, розташовані поруч зі згаданими - це вихід звуку для підключення навушників і, звичайно, гніздо для блоку живлення. Тонкий корпус пристрою не залишив можливості заховати блок живлення всередину, тому він виконаний окремо, у вигляді пластмасовоi «цеглинки». На щастя, блок живлення вийшов зовсім невеликим, так як споживана монітором потужність складає всього 32 Вт. І останнє гніздо - USB-порт, але не для USB-хаба, як можна було подумати - немає, хаб в цій модель відсутнiй, а USB потрібен для передачі в комп'ютер даних про дотик до екрану, який у цьому випадку в якості пристрою введення. Цей роз'єм виконаний в дещо нетрадиційному форм-факторі міні-USB, але, на щастя, потрібний кабель-перехідник в комплекті присутній.

Управління

Для зміни яскравості, контрастності і інших параметрів, в S24C770T реалізовано звичне екранне меню. Виклик меню і перехід по пунктах здійснюється чотирма механічними кнопками, розташованими на нижньому ребрі корпусу, в правій його частині. Такий підхід викликаний тим, що лицьова сторона призначена для інтерактивної взаємодії з користувачем, і розташування там службових органів управління не годиться з точки зору ергономіки. Робити ж сенсорними кнопки, які не видно з місця, де зазвичай сидить користувач, подвійно незручно. А механічні кнопки легко намацати і натиснути «наосліп», при цьому краса дизайну поверхні екрану залишається незайманою. А для більшої зручності та естетичного враження, крізь чорну рамку екрану поблизу від кожної з кнопок просвічує бузкова піктограма, що з'являється при натисканні будь-якої з кнопок і автоматично гаснуча через кілька секунд.

Переглядів: 317 | Дивись також: Samsung X10 |Оформлення Windows |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0