Вітаю Вас ГістьСереда, 25.04.2018, 07:26

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2012 » Березень » 6 » Відеоспостереження з датчиком руху
05:05

Відеоспостереження з датчиком руху

Будь-яка система відеоспостереження дозволяє організувати захист охоронюваного об'єкта від проникнення сторонніх осіб. В системи відеоспостереження постійно додаються нові функції, які покликані полегшити роботу з системою і поліпшити її споживчі якості. Одним з таких поліпшень є відеоспостереження з датчиком руху. Відеоспостереження з датчиком руху дозволяє вести відеозйомку не постійно, а тільки тоді, коли на об'єкті є люди. Камера, яка застосовується в відеосистемах з датчиком руху, включається на запис тільки, коли датчик засікає рух. Весь інший час камера працює в режимі очікування. При необхідності подається звуковий сигнал на диспетчерський пункт. Перевага відеоспостереження з датчиком руху - ведеться запис тільки дійсно важливих моментів, і в разі будь-яких інцидентів, легше знайти потрібний запис. Використання відеоспостереження з датчиком руху дозволяє значно збільшити термін служби системи.

Відеоспостереження з датчиком руху має досить тонкі настройки. Наприклад, відеоспостереження з датчиком руху можна налаштувати таким способом, щоб датчики не реагували на тварин. Особливо ефективне використання відеоспостереження з датчиком руху в темряві, або при поганій видимості. У такому випадку застосовується нічний відеоспостереження з інфрачервоним датчиком руху. Подібна система може застосовуватися в умовах вулиці, в будь-який час року і доби. У відеоспостереженні з датчиком руху застосовуються інфрачервоні (пасивні) і суміщені (пасивний і мікрохвильової) датчики. Принцип роботи інфрачервоного датчика руху полягає в тому, що він відстежує рівень інфрачервоного випромінювання в своєму полі зору.

Якщо в поле зору датчика потрапляє людина, то датчик фіксує різницю температур людини і навколишніх предметів. Для фіксації руху застосовується спеціальна оптична система - лінза Френеля. Недоліком простих датчиків є можливість помилкового спрацьовування при різкій зміні температури, наприклад при включенні, чи виключенні опалення, при протязі. Поєднаний датчик більш надійний, має менше число помилкових спрацьовувань. Тому при організації відеоспостереження з датчиком руху, краще використовувати їх. Для того щоб виключити помилкові спрацьовування відеоспостереження з датчиками руху, потрібно дуже відповідально підійти до встановлення та налаштування датчиків руху.
Переглядів: 1919 | Дивись також: Відеоспостереження для бізнесу |Samsung X10 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0