Вітаю Вас ГістьСубота, 17.03.2018, 08:57

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2012 » Березень » 3 » Оптимальні місця установки відеокамер на автомийці
04:51

Оптимальні місця установки відеокамер на автомийці

Оптимальні місця установки відеокамер на автомийці

Для того, щоб дорога система відеоспостереження виправдовувала свій монтаж, необхідно, щоб вона була правильно спроектована і розміщена. Оптимальним розміщенням відеокамер є кілька точок.

Для фіксування номера автомобіля, що в'їжджає на автомийку, відеокамера часто встановлюється при в'їзді на територію автомийки. Так як основною причиною поломки конвеєра, на який в'їжджають автомобілі, є неуважність власників машин та їх неакуратність в заїзді на конвеєр, то відеозапис дозволяє з'ясувати, хто саме з клієнтів міг стати причиною поломки або зупинки конвеєра. Крім цього, камера, встановлена ​​при в'їзді, фіксує початковий стан автомобіля, до миття.

Друге часте місце установки відеокамер - це зона робочого процесу. Відеокамери, встановлені тут, дозволяють контролювати процеси намилювання, змиву, полоскання, процесу нанесення воскової основи і сушки. Тут рекомендується встановлювати відеокамери з максимальним кутом огляду, щоб можна було контролювати всі процеси миття. В деяких випадках тільки відеозапис дозволить довести правоту робочого персоналу, коли автомобіль був пошкоджений самим клієнтом, який не дотримувався правила безпеки поводження зі своєю машиною під час автоматичної мийки.

Третє місце, де рекомендується ставити камери для відеоспостереження - це виїзд автомобіля після автоматичного миття. Тут фіксується ранній виїзд власника автомобіля, до того, як був дан дозволяючий сигнал, а також проводиться фіксація огляду після миття на відсутність / наявність дефектів.

Обов'язково слід встановити камеру відеоспостереження в приміщенні, де проводиться ручна мийка автосалону, натираються панелі, виводяться плями, і тому подібні операції. Відеокамера дозволяє зафіксувати вироблену роботу і її якість.
Переглядів: 1370 | Дивись також: Acer Extensa 5620 |Toshiba Satellite U400-10M |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0