Вітаю Вас ГістьЧетвер, 26.04.2018, 23:57

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2012 » Березень » 2 » Багато користувачів та інсталятори обладнання відеоспостереження часто залишаються незадоволені
04:49

Багато користувачів та інсталятори обладнання відеоспостереження часто залишаються незадоволені

Багато користувачів та інсталятори обладнання відеоспостереження часто залишаються незадоволені якістю зображення щойно встановленої системи. І винні в цьому, все-таки не продавці, які поставили покупцеві «не те» обладнання. Як і будь-яке складне професійне обладнання, системи відеоспостереження перед введенням в експлуатацію вимагають правильної налагодження і налаштування повної всіляких нюансів.

Безліч проблем, пов'язаних з якістю картинки, полягають у неправильній або неоптимальною налаштуванні камери для застосування в різних умовах спостереження. Наприклад, всепогодня вулична камера розрахована на роботу як при денному світлі, так і в сутінках. Відповідно, і функціями така камера володіє досить широкими, і при неправильному налаштуванні такої камери цілком можливий випадок, коли камера не буде оптимально налаштована ні для роботи вдень, ні вночі.

Взагалі кажучи, можливості камери багато в чому залежать від застосовуваного процесора. Своєрідним «посередником» між процесором і користувачем виступає екранне меню камери (OSD, розшифровується як "On Screen Display"). Всі камери з функцією OSD дозволяють настроювати типові параметри (яскравість, контрастність, баланс білого і т.д.), так і активувати додаткові функції, що розширюють загальноприйняті можливості телекамери, такі як: настройка BLC (компенсація задньої засвітки), багатозонний детектор руху, що настроюються масковані зони і т.д. Саме маніпуляцією настройками цього меню ми можемо керувати роботою процесора камери, і їх зміна в чому визначає якість картинки.

Екранне меню у камер - своєрідне поле творчості багатьох виробників. Іноді вони (виробники) воліють не обтяжувати себе написанням докладних інструкцій по конфігурації своїх камер за допомогою цього самого меню, прикладаючи тільки брошурку з коротким описом налаштування основних функцій. При великій поширеності камер з OSD меню ніде немає тлумачного опису того, як же налаштовувати камеру за допомогою нього при різних зовнішніх умовах спостереження. Тому в таких випадках монтажникам систем відеоспостереження залишається покладатися на власний досвід, отриманий при роботі з OSD меню камер інших виробників, благо, що багато основні функції всіх камер є однотипними.

Основна мета даної статті - допомогти розібратися інсталяторам і користувачам засобів відеоспостереження в основних функціях камер та їх налаштування за допомогою екранного меню для різних цілей і умов роботи.

Часто до інженерів компаній-інсталяторів звертаються з питаннями - допомогти розібратися в різних, майже містичних проблеми з відеокамерами. Наприклад, такий випадок. Після придбання та установки декількох камер, споживач виявив, що одна з них показує замість панорами вулиці біле світіння. В ході недовгих з'ясувань суті проблеми виникла думка про сильну засвіченні об'єктиву камери. Так і виявилося: компенсація засвічення була виключена, тому сильні відблиски і яскраве вуличне світло настільки сильно засвічували камеру, що розібрати щось було майже неможливо. Налаштування компенсації засвічення і авторегулювання посилення швидко вирішила проблему і в черговий раз переконала в тому, що більша частина проблем, що виникає з відеокамерами, пов'язана лише з неправильними або неоптимальними установками екранного меню.

Розглянемо кілька умов, в яких в більшості своїй працюють камери відеоспостереження: приміщення з штучним світлом, вулиця вдень і нічні сутінки. У всіх цих режимах освітленість, спектр і колірна температура світла будуть різними, тому й настройки камери працює в цих умовах теж будуть вибиратися виходячи з умов роботи.
Переглядів: 1570 | Дивись також: Нетбук (від англійського Netbook) |З яким процесором варто вибирати ноутбук? |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0