Відеомонітори для системи відеоспостереження - 6 Лютого 2012 - Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг
Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 09.12.2016, 22:13

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2012 » Лютий » 6 » Відеомонітори для системи відеоспостереження
05:02

Відеомонітори для системи відеоспостереження

Відеомонітори є важливою складовою частиною блоків відеоспостереження. Для чого вони призначаються, знають усі: для відображення інформації, отриманої безпосередньо з камери або зі спеціального пристрою, який займається обробкою первинні зображення. До таких пристроїв відносяться відеореєстратори, матричні комутатори, а також квадратори і мультиплексори. Заміна відеомоніторів звичайними телевізорами не є можливою. Це пов'язано зі специфікою роботи охоронної системи. Крім цього, в багато відеомонітори, що входять до складу блоків відеоспостереження, вбудовані спеціальні комутатори, за рахунок яких можливо одночасне прийняття сигналів від декількох відеокамер. Відмінність відеомоніторів від телевізорів також полягає в тому, що з метою захисту від пожеж та електромагнітних полів корпусу їх роблять із металу.
Відеомонітори, так само як і телевізори, можуть бути кольоровими або чорно-білими. Виходячи з тих цілей, які переслідує установка блоку відеоспостереження на заданому об'єкті, можна вибрати один з таких моніторів. Незаперечний плюс чорно-білих моніторів полягає в тому, що вони володіють високим дозволом екрану і контрастністю. Кольорові монітори, в свою чергу, здатні більш якісно ідентифікувати об'єкти спостереження.
Переглядів: 1180 | Дивись також: Навіщо встановлювати камери відеоспостереження |Ноутбук Fujitsu Siemens Amilo Si 2636 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0