Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 20.04.2018, 00:24

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Липень » 5 » Як встановити Windows XP на ноутбук
14:36

Як встановити Windows XP на ноутбук

Можливо, але є тонкощі. Якщо прочитавши написане далі, Ви відчуєте, що чогось не розумієте - краще зверніться до служби технічної поддрежка виробника ноутбука, який Ви придбали чи до "знавцям-фрілансерам".
При установці, Windows XP може не виявити дисків на вашому ноутбуці. Проблема полягає в тому, що більшість сучасних ноутбуків укомплектовані вінчестерами типу SATA. Windows XP була випущена значно раніше, ніж з'явився цей тип вінчестерів, тому драйверів SATA в Windows XP немає. Для вирішення цього завдання можна скористатися одним з нижче описаних способів:

Найпростіший спосіб:
Ідея цього способу полягає в тому, щоб перетворити вінчестер нового типу в вінчестер старого типу знайомого для Windows XP.
Перед установкою Windows XP зайти в BIOS і поміняти режим роботи вінчестера з SATA на ATA. Після цього установка Windows XP пройде без проблем. Але мінус цього способу в тому, що змінюється режим роботи вінчестера в сторону більш низької продуктивності. Якщо спробувати після інсталяції Windows XP поміняти режим роботи вінчестера назад, то Windows XP завантажуватися не буде, тому що вінчестер для неї стає знову невидимим. Якщо BIOS не підтримує зміни режиму роботи вінчестера, цей спосіб стає нереалізованим.

Спосіб складніше:
Ідея цього способу полягає в тому, щоб довантажити відсутній драйвер за допомогою зовнішнього носія USB FDD, у момент ініціалізації пристроїв, при установці Windows XP.
Спочатку необхідно завантажити драйвер SATA для Windows XP під вінчестер вашого ноутбука. Знайти драйвер можна або на сайтах виробника вашої моделі ноутбука, або на інших сайтах, де можуть бути викладені подібні драйвера. Після того, як драйвер скаче, вам знадобиться USB FDD з дискетою, на яку потрібно буде записати драйвер. За допомогою USB FDD при установці Windows XP можна буде завантажити драйвери SATA. Для цього, в момент ініціалізації пристроїв при установці Windows XP потрібно буде натиснути F6, коли така можливість буде запропонована настановної програмою. Після чого діяти згідно з інструкціями настановної програми.
Але і при цьому способі можуть виникнути складнощі. Як їх вирішити можна подивитися в різних форумах, на які ви зможете вийти, якщо наберете у рядку Яндекса фразу: «SATA під Windows XP на ноутбук».

Самий правильний спосіб:
Ідея цього способу полягає в тому, щоб створити новий завантажувальний диск з Windows XP в дістрібудів якої будуть вшиті драйвери SATA.
Так само як і в попередньому способі, необхідно попередньо завантажити драйвер SATA для Windows XP під вінчестер вашого ноутбука. Знайти драйвер можна або на сайтах виробника вашої моделі ноутбука, або на інших сайтах, де можуть бути викладені подібні драйвера. Далі необхідно завантажити програму nLite та інтегрувати в наявний дистрибутив Windows XP драйвера SATA. Дізнатися, як це зробити, можна прочитавши інструкцію по роботі з програмою nLite. Інструкції по роботі з nLite також можна знайти за допомогою пошукових систем типу Яндекс.

Переглядів: 8918 | Дивись також: Апгрейд ноутбука |Багато користувачів та інсталятори обладнання відеоспостереження часто залишаються незадоволені |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0