Вітаю Вас ГістьСубота, 17.03.2018, 09:09

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Червень » 25 » Комп'ютер приходить до дому
22:29

Комп'ютер приходить до дому

Ще зовсім недавно більшість ПК для домашнього використання збиралися по частинах. Сьогодні ж, завдяки стрімкому зниженню цін, багато хто купує готові ПК, причому нерідко найвідоміших марок. Втім, не так важливо, як комп'ютер потрапляє до вас. Він може бути навіть наданий фірмою для надомної роботи. Важливо те, що всі члени сім'ї виявляють до нього особливий інтерес і очікують, що їх життя зміниться, а багато проблем знайдуть своє рішення.

Що це за проблеми? Завести електронну пошту. Створити каталог (базу даних) наявних в будинку книг, відеокасет і компакт-дисків. Упорядкувати закупівлі продуктів і спланувати сімейний бюджет. Ефективно розподілити свій час і «понаучному» організувати харчування. Написати і розмножити оголошення. Автоматизувати «твір» і розсилку святкових поздоровлень. Зробити макет візитної картки. Захопити дитину навчанням, прищепити йому любов до іноземної мови, мистецтва, музики.

Щоб допомогти вирішити ці та багато інших проблем, ми створили спеціалізований ресурс, який допоможе користувачеві не загубитися і правильно зорієнтуватися при виборі того або іншого пристрою.

Переглядів: 1926 | Дивись також: Огляд ноутбука Samsung R522 |Непростий вибір, чи купити ноутбук або ж купити нетбук. |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0