Вітаю Вас ГістьЧетвер, 26.04.2018, 23:41

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Червень » 14 » Загальні відомості про мікропроцесори.
21:51

Загальні відомості про мікропроцесори.

Мікропроцесор - це велика інтегральна схема, як програмований керований пристрій.
Мікропроцесор призначений для обробки цифрової інформації.

Основні властивості - економічність, за рахунок серійності стандартної мікросхеми, і економічність у застосуванні; універсальність - це забезпечує гнучке застосування.
Принципи роботи мікропроцесорів визначаються його архітектурою. Архітектура мікропроцесора подібна архітектурі центрального процесора великих електронних обчислювальних машин. Поступається за функціональністю складності та обчислювальними можливостями.

Переваги:

Малі габарити, вага, вартість, економічність. На базі мікропроцесорів створюють мікроелектронні обчислювальні машини, мікроконтролери, мікропроцесорні засоби обчислювальної техніки.
Мікропроцесор не є функціонально закінченим вузлом, використовується спільно з великими інтегральними мікросхемами запам'ятовуючих пристроїв, пристроїв введення / виводу, регістрів.
В цілому ці великі інтегральні мікросхеми становлять мікропроцесорний комплект, для якого обов'язково узгодження великих інтегральних мікросхем за технічними характеристиками.

Технічні характеристики мікропроцесора:

1) Характеристики, специфічні для обчислювальної техніки - це система команд, система пріриваній, обсяг адрессуемой пам'яті.
2) Характеристики великих інтегральних мікросхем - це рівні напруг що входять і виходять сигналів, перешкодостійкість, час затримки на проходження сигналу. Залежно від розрядності даних розрізняють мікропроцесори з фіксованим числом розрядів і з нарощуваний розрядністю.

Переглядів: 2833 | Дивись також: Нетбук (від англійського Netbook) |Samsung X360 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0