Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 20.04.2018, 00:24

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Червень » 9 » Desktop Replacement
21:16

Desktop Replacement

Desktop Replacement (розмір дісплея17 дюймів і більше) --

Ноутбук класу Desktop Replacement (DTR) - призначений для заміни настільного ПК. По суті це тип мультимедійних і бізнес ноутбуків, що має одну ключову особливість - великий екран (з діагоналлю 17 дюймів і більше). Габарити і вагу (3-5 кг.) Таких портативних комп'ютерів досить значні, що робить їх незручними в перенесенні. Проте відносно великий розмір дисплея забезпечує більш комфортну роботу пристрій дозволяє встановити потужні компоненти і забезпечити їм достатнє охолодження. Ряд виробників встановлює у великі ноутбуки 2 жорсткі диски, які зазвичай об'єднані в RAID-масив. DTR-ноутбуки, як правило, мають високу продуктивність, Ю. Єханурова, великий набір роз'ємів, якісний екран, зручну клавіатуру з окремим цифровим блоком. Вартість ноутбуків цього класу перебуває в діапазоні від 18000 до 120000 рублів.

Категорія ноутбуків з розмірами дисплея 14 - 16 дюймів

Ноутбуки цієї категорії найбільш поширені. Вони мають прийнятними габаритами і вагою при збереженні гідного рівня продуктивності.

Субноутбуки - ноутбуки з розмірами дисплея 11 - 13,3 дюйма

Такі ноутбуки відрізняються малими габаритами і вагою, однак маленький розмір екрану знижує зручність роботи з таким пристроєм. Розміри субноутбуків не дозволяють встановити потужні компоненти, оскільки виникають проблеми з охолодженням, тому в них часто застосовують мобільні процесори зі зниженим енергоспоживанням (моделі LV або ULV). Субноутбуки рідко оснащуються дискретними графічними адаптерами, а в деякі моделі не встановлюється дисковод оптичних дисків.

Нетбуки - розміри 7 - 10,2 дюйма

Термін нетбук (netbook) стає таким же звичним, як і слова ноутбук, лептоп. Вообщем-то всі вони використовуються для позначення портативних комп'ютерів. Нетбук це неповноцінний ноутбук. Логіка проста Internet + notebook = netbook. Нетбуки орієнтовані на перегляд веб-сторінок, роботу з електронною поштою та офісними програмами. Для цих ноутбуків розроблені спеціальні енергоефективні процесори Intel Atom. Малий розмір екрану, невелика клавіатура й низька продуктивність подібних пристроїв компенсується помірною ціною і відносно великим часом автономної роботи. Габарити не дозволяють встановити в нетбук дисковод оптичних дисків, однак Wi-Fi-адаптер є обов'язковим компонентом.

Зараз ринок нетбуків бурхливо зростає і майже щотижня з'являються нові моделі. Загалом помітна тенденція наближення нетбуків до звичайних ноутбуків за ціною, розмірами, але на жаль не по продуктивності. Так що якщо вам потрібна портативна робоча конячка, то краще дивіться у бік ультрапортативних ноутбуків. Так, вони значно дорожче, але і мощі у них значно більше. Нетбук тут вам не допоможе.

І найменші це --

КПК - Кишеньковий персональний комп'ютер (надолонник).

Діагональ таких комп'ютерів менше 7 дюймів.

Кишеньковий персональний комп'ютер-збірна назва класу портативних електронних обчислювальних пристроїв, спочатку запропонованих до використання як електронних органайзерів. Англійська назва Personal Digital Assistant (PDA) на російську мову можна перекласти як «особистий цифровий секретар». КПК часто називають наладонником (англ. handheld) з-за невеликих розмірів. Управління ними, як правило, відбувається за допомогою невеликого за розмірами і дозволом екрану, чутливого до натиснення пальця або спеціального пера (стилуса), а клавіатура й миша відсутні. Деякі моделі, втім, містять мініатюрну фіксовану або висувається з корпусу клавіатуру.

Переглядів: 1887 | Дивись також: Навіщо потрібно відеоспостереження? |Acer Extensa 5620 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0