Вітаю Вас ГістьНеділя, 18.03.2018, 03:14

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Червень » 3 » Nero Express і Nero Burning Rom як основний інструмент
20:58

Nero Express і Nero Burning Rom як основний інструмент

Запис CD / DVD дисків. Програма Nero Express і Nero Burning Rom як основний інструмент для запису дисків.
1. Насамперед нам потрібен комп'ютер - то що є майже в кожного. Причому для запису вам теоретично може вистачити стародавнього заліза з процесором з частотою 200 Мгц і оперативною пам'яттю 32 Мб. Однак ці характеристики є мінімально допустимими. У будь-якому випадку, вам не потрібно турбуватися: всі комп'ютери, вироблені за останні кілька років, без проблем впораються із записом. Також майте на увазі, що для запису компакт-диска вам буде потрібно додаткове місце на вінчестері. Для запису CD - це 700-900 Мб в залежності від типу диска (при створенні образу - проміжного макета диска - в два рази більше); для запису DVD вам знадобиться 4. 5 або 9 Гб в залежності від типу диска - одношаровий або двошаровий, - а при використанні образу також у два рази більше.
2. Операційна система (ОС) - для запуску сучасних програм запису компакт-дисків вам потрібна хоча б Windows 98/МЕ, оскільки останні версії цих програм уже не запускаються на Windows 95. Краще всього використовувати Windows 2000/XP/Vista.
3. Привод CD-RW або DVD-RW - одного комп'ютера буде замало, вам ще потрібен буде основний інструмент запису - сам привід CD-RW (DVD-RW). Привод DVD-RW вміє записувати все що завгодно - і CD і DVD, a CD-RW - тільки CD. У продажу зустрічаються ще так звані комбо-приводи (combo) - це комбіновані приводи CD-RW/DVD, які вміють читати і записувати звичайні компакт-диски, а DVD-диски можуть тільки читати.
4. Диски - тобто сам носій інформації. На диски можна записати будь-яку інформацію - документи, картинки, музику, фільми. Сьогодні порожні диски можна зустріти в продажу в будь-яких магазинах - від комп'ютерного салону до простого універмагу. Диски бувають різними:
- CD-Recordable або CD-R (диски з одноразовим записом) - на такий диск ви можете записати інформацію лише один раз (у кращому випадку, можете дописувати інформацію в кінець диска, але стерти і записати цей диск заново ви не зможете).
- CD-Rewritable або CD-RW (диски з багаторазової записом або перезаписувані диски) - такий диск ви можете перезаписувати, тобто стирати з нього інформацію і записувати іншу інформацію. Робота з цими дисками відбувається так: записали, очистили, записали іншу інформацію, очистили, знову записали і т. д.
- DVD-R (DVD + R) - "одноразові" DVD-диски: як і у випадку з CD-R, ви можете записати такий диск тільки один раз, стерти записану інформацію ви не зможете. Про те, чим відрізняються DVD-R від DVD + R, ви дізнаєтеся в іншій статті.
- DVD-RW (DVD + RW) - багаторазові DVD-диски.
Диски з одноразовою записом по простому називають "болванками". При покупці компакт-дисків зверніть увагу на наступні їх характеристики: швидкість запису і ємність. Із звичайними CD-R проблем у вас не буде - практично всі вони дозволяють записати 700 Мб інформації з максимальною швидкістю 48х чи 52х. А от з CD-RW дещо інша ситуація: вам можуть продати перезаписуваний диск ємністю 650 Мб, на який можна писати тільки зі швидкістю 4х. На нього навіть нормальний фільм не запишеш, а якщо це і вдасться, то записуватися він буде дуже довго (близько 20 хвилин). Для початку купіть декілька перезаписуваних (DVD) CD-RW дисків. Якщо щось піде не так, ви хоча б зможете перезаписати їх, а болванки, зіпсовані при невдалих спробах запису, вам доведеться викинути. Коли наберетеся досвіду (після запису кількох дисків), можна використовувати звичайні (DVD) CD-R.
5. Програмне забезпечення (ПЗ) для запису CD / DVD. У принципі, якщо ви використовуєте Windows XP / Vista, то в ній самій вже є вбудовані засоби запису. Однак вони досить збиткові і дозволяють записувати тільки CD-R (однократно записувані CD-диски). Тому настійно рекомендується для цього використовувати спеціальне програмне забезпечення. Найбільш бажаною на тлі інших є програма Nero, один з кращих і функціональних в своєму роді. Ви завжди зможете завантажити nero на сайті виробника, або будь-якому іншому ресурсі Інтернету.
Переглядів: 2833 | Дивись також: Sony vaio vgn AR11 |Огляд ноутбука бізнес класу Sony VAIO SZ7 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0