Вітаю Вас ГістьСереда, 25.04.2018, 07:31

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Червень » 2 » Оновлена лінійка «малих» ИБП - Protect А
20:56

Оновлена лінійка «малих» ИБП - Protect А

«Компактні» джерела безперебійного живлення виробництва AEG позиціонуються як рішення для захисту невеликих навантажень (до 24 кВА). AEG Power Solutions представляють в даному сегменті устаткування трьох класів: офф-лайн (Protect Home), лінійно-інтерактивні (Protect A, Protect cool і ДБЖ з подвійним перетворенням (Protect C, Protect 1, Protect 1.M).

Джерела безперебійного живлення Protect А випускаються в спектрі потужностей 500 / 700 / 1000 / 1400 ВА. Ці ДБЖ з однофазним виходом створені з використанням лінійно-інтерактивної технології, що дозволяє підтримувати автоматичне регулювання напруги.

Оновлена лінійка ИБП Protect A забезпечена гранично ясними світлодіодні індикатори на передній панелі для моделей 500 і 700 ВА та інформативним РК дисплеєм, що демонструє вхідні і вихідні напруга, напруга батареї, рівень завантаження, час автономії для моделей 1000 і 1400 ВА.

До складу моделей Protect A включена захист від перевантаження та інтелектуальний зарядний пристрій. Герметичні не обслуговуються акумулятори захищені від глибокого розряду спеціальною схемою.

ИБП Protect A забезпечені портами USB та RS232. У комплекті з обладнанням поставляються комунікаційні кабелі, програмне забезпечення CompuWatch (для Windows, Mac OS, Linux та ін ОС) на CD, в тому числі - одна ліцензія на віддалений моніторинг по мережі.

Пропоновані системи моніторингу забезпечують відстеження не тільки поточного стану ИБП, але і передавати параметри стану зовнішнього середовища, зчитуючи їх з датчиків температури, вологості, диму, руху та ін і навіть статус стороннього обладнання, що перебуває у спільній з ДБЖ мережі.

У кожній упаковці «компактного» ИБП знаходиться комплект програмного забезпечення, необхідного для закриття п'яти серверів.

Для AEG PS характерні високі стандарти якості продукції та постійне вдосконалення обладнання та пропонованого сервісного обслуговування. Це один з небагатьох виробників у світі, який розробляє пристрої як для систем резервного електроживлення змінного струму, так і для постійного струму.

Необхідно відзначити, що поряд з традиційними характеристиками, властивими для обладнання даного класу, «компактні» ИБП AEG мають можливість паралельного резервування систем (Protect C, Protect 1, Protect 1.M). При цьому в лінійці є рішення з дуже великим часом резервування - Protect C.S.

Переглядів: 1852 | Дивись також: Зовнішні жорсткі диски |Вибір Ноутбука для 3D графіки |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0