Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 20.04.2018, 00:31

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Травень » 31 » Основою успіху ноутбуків Acer
17:52

Основою успіху ноутбуків Acer

За даними дослідницького агентства IDC за 3 квартал 2007 року, Acer є безперечним лідером російського ринку ноутбуків, забезпечивши 39,5% від загального обсягу постачань ноутбуків в Росію. У кількісному вимірі цей показник склав 368 тисяч штук.

Збільшення продажів ноутбуків Acer в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року склав 109%, істотно випереджаючи темпи зростання ринку, який, згідно зі звітом агентства IDC, виріс на 74,4% у порівнянні із третім кварталом минулого року. Таким чином, компанія Acer в черговий раз засвідчила своє впевнене лідерство на ринку ноутбуків в РФ, де, починаючи з 2004 року, займає перше місце.

За словами комерційного директора по роботі з партнерами Acer CIS Inc. Григорія Нізовского продажу ноутбуків Acer в 3 кварталі удвічі перевершили показники найближчого конкурента. Тепер Acer з впевненістю може говорити про лідерство з постачання за весь 2007 рік, так як 3 квартал традиційно є найбільш значущим в Росії по відвантаженням ПК. Визначним моментом для компанії є те, що відвантаживши настільки значна кількість ноутбуків Acer, ми вже зараз змогли надати нашим клієнтам в Росії доступ до ультрасучасних розробок і технологій, одночасно з появою подібних продуктів Acer в Західній Європі. Цей результат є доказом заявленим компанією Acer принципів партнерської політики, яка надає можливість нашим партнерам в Росії, разом з партнерами в інших країнах Західної Європи, здійснювати постачання продуктів Acer саме в той момент, коли споживач виявляє до них підвищений інтерес.

За словами голови представництва Acer в Росії і СНД Гліба Мішина, в 3 кварталі продажу ноутбуків були настільки успішними, що компанія перевершила запланований на початку року показник за ринковою часткою, отримавши 39,5% ринку. Ще влітку Acer, пішовши на значні фінансові ризики, сформувала резерв комплектуючих, у три рази перевищує середньорічне значення, і це дало результат: за третій квартал у Acer надійшли замовлення на 540000 ноутбуків для Росії, було відвантажено понад 370 тисяч ноутбуків. При цьому приблизно 170 тисяч ноутбуків було випущено в жовтні з тим, щоб бути поставленими до Росії ще в цьому році.

Основою успіху ноутбуків Acer у російських користувачів незмінно є відповідність продукції компанії найвищим стандартам якості і реальним потребам споживачів - як у плані технологічного обладнання та дизайну, так і в плані ергономічних властивостей. Впевнене лідерство компанії Acer на російському ринку також в помітною мірою сприяють гнучка партнерська політика, що надає дистриб'юторам і дилерам оптимальні можливості для продажу продукції компанії, і активна маркетингова підтримка кінцевих продажів.

Компанія, являющася одним з чотирьох провідних світових виробників комп'ютерного обладнання і займає друге місце в регіоні EMEA - Європа, Близький Схід та Африка, також стабільно утримує лідерство за загальним обсягом поставок комп'ютерної техніки в РФ. За даними IDC, ринкова частка Acer в 3 кварталі склав 17%, або 405180 одиниць комп'ютерної техніки (сукупний продаж ноутбуків, серверів і персональних комп'ютерів).

Довідково. Компанія Acer випускає настільні комп'ютери, ноутбуки (в т.ч. серій Acer Aspire, Acer Extensa, Acer Ferrari, Acer TravelMate), серверне обладнання, пристрої зберігання даних, монітори і периферійні пристрої, цифрові пристрої, LCD-телевізори та рішення для електронного бізнесу , призначені для використання на підприємствах, в урядових і освітніх установах, а також для дому і розваг. Штат компанії налічує 5600 працівників у всьому світі. Компанія Acer створила консолідовану мережу продажів і сервісного обслуговування в більш ніж 100 країнах світу. Консолідований дохід компанії в 2005 році перевищив 9,7 мільярда доларів США, а в 2007 вже 461,7 млрд. тайваньських доларів (14,06 мільярдів доларів США).

Переглядів: 2013 | Дивись також: RoverBook Voyager V450 |Огляд ультрапортативного ноутбука Samsung P200 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0