Вітаю Вас ГістьНеділя, 18.03.2018, 03:15

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Травень » 11 » Скільки коштує Ваш комп'ютер?
17:25

Скільки коштує Ваш комп'ютер?

Безліч разів до мене зверталися з цим питанням, і щоразу виникало відчуття, що ось зараз, знову почнеться розмова китайця з малайці.
Одне з двох: або ти повинен ляпнуть повну нісенітницю, чітко назвав "ціну", або "ухиляючись від прямої відповіді" пуститися в туманні роз'яснення: що таке комп'ютер, які бувають склад, характеристики і т.п. При цьому бачиш, як у помутнілих очах того, хто питається зростає розуміння: "намагається напаяними" або "набиває ціну". Почуття огидне.
Тому зараз на подібне питання я відповідаю просто: від двох з половиною тисяч і вище, на ваш розсуд. Тільки після цього з'являється можливість ділової розмови з потенційним покупцем.
Далеко не всі сьогодні знають, що персональний комп'ютер, на відміну від інших електронних побутових приладів, не виготовляється на заводі від початку до кінця. Комп'ютери збираються в різних лабораторіях і магазинчиках з окремих складових частин, представлених на ринку безліччю фірм-виробників з величезним асортиментом модифікацій і цін. Як наслідок - кількість варіантів комп'ютерів, які можна зібрати з цього "лего", становить БАГАТО ТИСЯЧІ і, що найцікавіше, всі вони будуть працездатні.
Так у чому ж відмінність, запитаєте ви?! І чи буде воно? Буде. І, як правило, всі починають це розуміти вже потім, після покупки. А відмінності в основному бувають наступні:

1. Продуктивність

2. Надійність

3. Вплив на здоров'я

4. Гарантійне обслуговування

5. Престижність

6. Дизайн та ергономіка

7. Ціна

За двома останніми пунктами кожен покупець вважає себе достатньо грамотним або хоча б має свою думку: ціна повинна бути, як можна нижче, дизайн - це не найголовніше.
Тут саме і лежить перший підводний камінь.
Безліч реклам, якими рясніють різні платні і безкоштовні журнальчики, спокушають нас невисокою ціною. Це і зрозуміло. Завдання реклами - привернути увагу споживача. Тому в ній "чесно" повідомляється складу комп'ютера, ціна і ретельно замовчується по-справжньому важлива інформація. Всі прикрите "фіговим листочком" технічних характеристик, під якими можуть ховатися як вироби провідних фірм-виробників, так і маловідомих підприємств, що відрізняються часто невисокою ціною своїх виробів на шкоду якості.
Но все це виявиться пізніше, при експлуатації. Низька надійність - це відмови, нервування. Адже не знаєш часто: "що це?" Програмний збій або несправність в "залозі", а може бути - вірус ... намучиться, випробувавши ради всіх грамотних друзів і знайомих, ви телефонуєте за місцем покупки, де вас чекають нові потрясіння і підводний камінь під номером 4. Де ті милі люди, які були дуже привітні під час замовлення. Або вони зовсім не раді вашому дзвінку? Вимагають оплати за візит спеціаліста "додому" і, як правило, кажуть: "Принесіть, перевіримо". Можна і віднести, правда клопітно, і чорт його знає, в чиї руки потрапляє комп'ютер, чи то майстра, чи то хлопчика на підхваті за 10 шек. на годину. Відчуваєш себе, як обпльовані, сумніви гризуть (і небезпідставно), не раз про себе пошкодуєш, що купився на "мівцу" і дешеві "подарунки", а віддав-то свої кровні, зароблені важкою працею. А далі - ще гірше ...
Втім, досить про погане. Чого це я взявся лякати, шановний покупець. Все буде добре. Тільки не запитуйте: "Скільки коштує Ваш комп'ютер?" Запитайте краще ... .. Як вибрати комп'ютер? Але це вже інша стаття ...

Переглядів: 4152 | Дивись також: Sony Vaio AR71MR |Огляд ноутбука бізнес класу Sony VAIO SZ7 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0