Вітаю Вас ГістьЧетвер, 26.04.2018, 23:54

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Квітень » 20 » Ремонт комп'ютерів - коли це доцільно
13:08

Ремонт комп'ютерів - коли це доцільно

Комп'ютерна техніка глибоко і міцно проникла в наш побут і виробництво. Без комп'ютерів зараз немислимо вести бухгалтерію на підприємстві або створювати фільми та музику. Комп'ютер виступає як домашній сховища сімейних фотографій і фільмів, збірників кулінарних рецептів та ділових листів.
Однак комп'ютер - це технічний пристрій який має свій термін служби і рано чи пізно перестає працювати. Коли це трапляється, перед нами постає питання - що робити?
Купити новий комп'ютер або провести ремонт старого комп'ютера? Давайте розглянемо це питання з практичної точки зору. Термін служби комп'ютера складає в середньому 3-5 років, після цього терміну ремонтувати комп'ютер не представляється доцільним, оскільки деталі з яких він складається знімаються з виробництва і замінити стару деталь на нову часто дуже важко, до того ж помінявши будь-яку деталь ви можете очікувати , що через нетривалий час може зламатися наступна тощо.
У результаті такого ремонту, в кінцевому рахунку, ви отримаєте старий комп'ютер не задовольняє сучасним вимогам, що складається з нових деталей.
Залишаються ще 2 можливості, або модернізувати комп'ютер, або купити новий. Тут потрібно відштовхуватися від наступних моментів: якщо найближчим часом ви купували новий жорсткий диск або привід DVD і якщо корпус вашого комп'ютера задовольняє сучасним вимогам до охолодження компонентів - то вигідніше зробити модернізацію комп'ютера, якщо ж ці умови не дотримуються, то доцільніше придбати новий комп'ютер.
Переглядів: 1923 | Дивись також: Вибераєм комп'ютерну допомогу! |Відеоспостереження з датчиком руху |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0