Вітаю Вас ГістьСубота, 17.03.2018, 09:05

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Квітень » 19 » Її можна м'яти, згортати, заливати.
13:06

Її можна м'яти, згортати, заливати.

Її можна м'яти, згортати, заливати. При друку її не чути абсолютно. Витончена, 5 мм. Виступають тільки самі кнопки. Клавіатура має чіткі контури клавіш і виразне спрацьовування. Ергономічна двоколірна легенда. 79 клавіш. Досить незвичайне відчуття - коли склавіатурой звертаєшся як з шматком гуми, звертаєш в трубочку, надаєш її різні форми. І це при тому що вона підключена до комп'ютера і повністю функціонує.

Характеристики.
Переваги:
- Водотривкість - не боїться потрапляння рідин на робочу поверхню;
- Висока пилезащитном - якщо вже воду не пропускає, то пил і поготів;
- Очищення - допускається очищення клавіатури спиртовмісними дезінфікуючими очисниками;
- Зручність транспортування - можливість приймати пристроєм будь-які форми.

Недоліки:
Неприємний запах - виявляється тільки в короткий період на початку використання;
Незручне розташування клавіш - клавіші Pause / Break, Insert розташовуються внизу клавіатури праворуч від пропуску - дуже незручно;
Відсутність клавіш - відсутні клавіші: End, Home, PgUp, PgDown та ін;
Жорстка панель ліворуч - вся клавіатура виготовлена з гнучкого матеріалу і тільки в місці разположенія miniUSB порту розташована невелика панелька з жорсткого пластику - трохи не вписується вона в дизайн довільних форм, та й заважає трохи.

Гаджети загалом прикольні речі, але самі по собі найчастіше даремні. Дана клавіатура виділяється із загальної маси гаджетів, тим що вона дійсно може бути корисною людям певних професій. Дане устройтсво може бути корисно тим, хто працює в пильних або вологих умовах - фахівцям на заводах, де присутній тільки lcd телевізор (монітор) і відсутня клавіатура. Також не завадить така клавіатура адміністратору - у критичних ситуаціях підключиться до якого-небудь сервера. Для дитячих установ - дуже приємне і незвичайне прикрашення до комп'ютера.

Тест клавіатури відбувався наступним чином: розпакували, подивилися комплектацію, посміялися:), підключили до ноутбука ASUS через USB ... ва-у ... працює :)...
Windows розпізнала пристрій як USB Keyboard - все ок. Покликали ми значить на ній - дуже м'який безшумний клік. М-да, забув сказати, клавіатура підключається через miniUSB на своєму боці і звичайний USB порт на стороні комп'ютера (ноутбука). Також можна підключити через перехідник до порту PS / 2 (перехідник в комплекті).
Невелике незручність викликає те, що гума на клавіатурі з лівого строни (там де панель підключення) настовбурчуватися. Ще клавіатура дуже неприємно пахне якимось резінохімгідрометілсоставом:). Але як з'ясувалося згодом, запах дуже швидко вивітрюється і його нечутно.
Ну як ще можна протестувати клавіатуру з точки зору пересічного користувача? В інструкції написано, що клавіатура допускає використання у вологому середовищі. Мало того написано, що допускається використання під водою?! Ми не довго думаючи взяли велику тарілку, поклали в неї клавіатуру і залили зверху її водою, при цьому клавіатура була весь час підключена до ноутбука. Перевірили - працює. Дуже добре виробники не збрехали. Але! Один маленький ньюанс - повноцінне занурення вводу все одно не можна здійснювати, тому що в клавіатурі є одне незахищене місце - miniUSB порт - його заливати не рекомендується. В інструкції до пристрою з цього приводу нічого не сказано, але практика підказує, що заливати інтерфейсні порти не можна, якщо звичайно, ви не хочете вивести пристрій з ладу.

Переглядів: 1894 | Дивись також: Toshiba Satellite U400-10M |Непростий вибір, чи купити ноутбук або ж купити нетбук. |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0