Вітаю Вас ГістьЧетвер, 26.04.2018, 23:51

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Квітень » 1 » КПК + GPS
16:45

КПК + GPS

КПК, комунікатор, мікрокомп'ютер, надолонник, кишеньковий комп'ютер - все це сучасні пристрої, що дозволяють працювати, розважатися, виходити в інтернет і дзвонити. Самостійно або в поєднанні з різними доповненнями будь-яке з цих пристроїв дозволяє робити практично будь-яку комунікацію і не відчувати себе відірваним від світу.

КПК - пристрій, нездатне виходити на зв'язок по протоколам GSM / GPRS самостійно, і йому потрібен зовнішній прилад для зв'язку зі світом.

Зате КПК (він же мікрокомп'ютер, він же надолонник, він же кишеньковий комп'ютер) дає можливість працювати з офісними додатками і обмінюватися документами зі стаціонарними комп'ютерами.

При цьому КПК може мати вбудований gps навігатор або не мати. Практично всі сучасні моделі КПК обладнані GPS приймачем, або передбачають можливість підключити зовнішній gps навігатор.

КПК + GPS - найбільш затребуваний сьогодні клас кишенькових комп'ютерів. Ці пристрої практично повторюють автомобільні GPS навігатори, залишаючись все-таки комп'ютерами, здатними допомагати і в роботі, і в розвагах, на відміну він просто навігаторів. комунікатор - це КПК, здатний дзвонити, як телефон. При цьому комунікатор може мати вбудований gps навігатор або не мати. До деяких з них можна підключити зовнішній gps навігатор.

Тобто комунікатор = КПК + GSM модуль.

А ось смартфон - це швидше за телефон з деякими функціями КПК. Зазвичай відміну смартфона від комунікатора в тому, що у смартфона звичайна телефонна клавіатура, а у комунікатора клавіатура як у КПК (сенсорна або повна).

Переглядів: 1739 | Дивись також: Оновлена лінійка «малих» ИБП - Protect А |Який Макбук вибрати |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0