Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 20.04.2018, 00:26

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Березень » 30 » Acer Extensa 5630G - ноутбук для практичних
19:21

Acer Extensa 5630G - ноутбук для практичних

Extensa 5630G поєднує строгість стилю з традиційними для ноутбуків acer extensa незвичайними дизайнерськими рішеннями - фірмова вигнута клавіатура, розвинена передня панель. Варто відзначити і ретельно продуману ергономіку ноутбука. Але про все по порядку. Корпус ноутбука виготовлений з чорного пластику - це стосується як кришки, так і основної частини. Хоча 15-дюйм модель не можна назвати мініатюрної, завдяки зауженной до країв формі корпусу, він виглядає легше і компактніше, ніж насправді. Відчуття легкості додає і порівняно вузька рамка з боків екрана.

На передній панелі ноутбука розташована широка плоска панель, на якій розміщені три звукових роз'єму (лінійний вхід, мікрофон, навушники), гніздо для карт флеш-пам'яті й окремі апаратні вимикачі модулів bluetooth гарнітура і Wi-Fi. На ребрі корпусу над цим майданчиком розташовані світлодіодні індикатори (їх видно і при закритій кришці), причому індикатори активності Bluetooth і Wi-Fi - точнісінько над відповідними вимикачами. На лівій панелі розміщений аналоговий роз'єм VGA, універсальний цифровий роз'єм HDMI, комунікаційний порт RJ-45, роз'єм для підключення реплікатора портів і два USB 2.0. Тут же розташовані гнізда для плат розширення - крім сучасних плат ExpressCard/54 передбачено і гніздо для PC Card. Це, без сумніву, оцінять власники пристроїв з відповідним інтерфейсом (наприклад, модемів SkyLink), поки що їх вибір більше, ніж плат ExpressCard.

На правій панелі - тільки лоток оптичного накопичувача. А на задній стороні apple macbook - ще два порти USB, один з яких суміщений з роз'ємом eSATA, модемний роз'єм RJ-11 і гніздо для блоку живлення. Як правило, ми негативно оцінюємо відсутність порту USB на правій панелі. Але в даній ситуації, коли оптичний накопичувач зміщений до задньої частини корпусу, розташування USB під правою рукою, але на задній панелі, виглядає більш розумним. Адже порт справа використовується, в основному, для підключення мишки і її провід заважав би користуватися лотком оптичного накопичувача.

Варто відзначити, що місце розташування всіх портів на бічних панелях і навіть кнопки викиду лотка оптичного накопичувача відзначено піктограмами на краю робочої поверхні - так що користувачеві не доведеться нахиляти голову, щоб приєднати кабель або намацати відповідну кнопку.

На дні корпусу розташована акумуляторна батарея, демпфер системи DASP і лючок, що відкриває доступ до основних елементів конфігурації. Акумуляторна батарея на відміну від більшості сучасних ноутбуків розташована не біля задньої стінки, а навпаки - ближче до передньої частини корпусу. Наявність єдиного лючка, що закриває всі основні елементи, які гідно окремої похвали - це надзвичайно полегшує обслуговування ноутбука. Відкрутити всього шість гвинтів, користувач отримує доступ відразу і до жорсткого диску, і до модулів пам'яті, і до ЦП, і до графічного контролера, і до системи охолодження (єдиною для двох останніх елементів). Причому працювати зі всіма елементами дуже зручно, доступ ні чим не обмежений.

Експериментувати з конструкцією клавіатури дозволяють собі тільки найбільші виробники ноутбуків, і компанія Acer входить до їх числа. Extensa 5630G обладнаний фірмовою зігнутої клавіатурою - ряди клавіш розташовані в ній не вздовж паралельних прямих, а вздовж 5-градусного сектора кола. Вигнута USB клавіатура сприяє більш правильному положенню рук при наборі тексту, в результаті кисті практично не втомлюються. Особливо сподобається така клавіатура користувачам, які володіють десятипальцевим сліпим методом друку - після короткого періоду адаптації друкувати стає легше.

Компонування 89-клавішною клавіатури не викликає нарікань. Всі функціональні клавіші на своїх місцях, «стрілки» винесені в окремий блок, зміщений щодо поля клавіатури до переднього краю, великою шириною відрізняються не тільки клавіші [Shift], але й [Ctrl]. До речі, лівий [Ctrl] розташований в кутку, зліва від [Fn] - з огляду на його ширину, промахнутися не вийде.

Варто відзначити і сім додаткових клавіш, розташованих в лінію вздовж лівого краю робочої поверхні.

Розміри сенсорної панелі становлять 70х45 мм, вона може бути використана в тому числі і для горизонтальної та вертикальної прокрутки документів. Під сенсорною панеллю розміщені три клавіші маніпулятора, середня також може використовуватися для вертикальної прокрутки.

Переглядів: 1895 | Дивись також: Оформлення Windows |Корпорація Samsung Electronics |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0