Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 20.04.2018, 00:31

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Березень » 13 » Інформація дає ключ
18:20

Інформація дає ключ

Як казали великі: - Інформація дає ключ до дверей будь-яких кованих воріт. У наш час збереження конфіденційної інформації є життєво-важливим аспектом.
Витік інформації про себе, а наприклад паспортних даних, може призвести до того, що людина стане йолопом, платять за чужі кредити, позики та зобов'язання. Витік інформації з підприємств і взагалі з юридичних осіб, призводить до того, що дані організації втрачають мільйони збитків від зірваних контрактів, від правопорушень конкурентів.
На даний момент в світі придумали безліч систем збереження конфіденційності, але ні одна система не здатна захистити нас від людського фактора. Жадібність, непорядність, призводять до того, що не можна запобігти наближається крах. Тому фірмам, а особливо державним установам личить у першій - вкладати кошти в розвиток програми ДСТЗІ (департамент спеціальної технічного захисту інформації), ретельно підбирати кадри в свої фірми. Проводити з ними ретельні професійні та психологічні відбори.
Усі юридичні особи повинні застосовувати засоби технічного захисту інформації для запобігання себе і своїх клієнтів. Необхідно використовувати засоби шифрування. Допускати до джерел інформації, яка є конфіденційною, осіб, випробуваних в органах внутрішніх справ і не мають судимостей за тяжкі правопорушення, які не перебувають на обліку в психічних диспансерах і наркологічних диспансерах, що не мають туманне минуле, не викритих у підтримці іноземним організаціям.
Після їх перевірки необхідно з осіб, які мають ознайомитися з інформацією під грифом "для службового користування" або "конфіденційна інформація", брати письмову обіцянку про нерозголошення конфіденційної інформації та супутньої їй. Регулярно проводити комісії (не рідше 2 разів на рік) з контролю стану збереження захисту конфіденційної інформації в організації, як конфіденційної, так і тієї, що становить державну таємницю або є власністю країни, тобто під грифом "для службового користування".
Для підвищення безпеки потрібно, щоб за захист інформаційних ресурсів в організації відповідав, перш за все, керівник цієї організації, а після вже особа, призначена керівником організації з цих питань.
У законодавстві сказано, що вся відповідальність за збереження конфіденційної інформації покладається на начальство установи, тому не треба плекати себе надіями, що всі провини та проколи можна буде скинути на підлеглого. Глава установи несе відповідальність в даному питанні цілком і до кінця.
Переглядів: 1911 | Дивись також: Огляд ноутбука Samsung R519 |Огляд мультимедійного ноутбука Acer Aspire 8920G |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0