Вітаю Вас ГістьЧетвер, 26.04.2018, 23:43

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Березень » 1 » Xeon, Intel, AMD і Opteron.
17:37

Xeon, Intel, AMD і Opteron.

З часом людство розвиває і нарощує свій науково-інформаційний потенціал і створює всі нову техніку для того, щоб полегшити людську працю і збільшити його якість і швидкість. Комп'ютери на даний момент є найпоширенішою технікою, яку вже важко було б не знайти в будь-якому навіть не великому офісі. У великих офісах, для об'єднання комп'ютерів, використовуються спеціальні сервера які виконують сполучну роль служби, що надає які-небудь послуги звичайним робочим станціям.

Продаж серверів в нашої компанії займає одне з важливих місць, тому що ми продаємо сервера найпопулярніших марок, у нас ви можете купити: Xeon, Intel, AMD і Opteron.

PathScale - виробник програмних і апаратних рішень для побудови кластерів на основі Linux, і ParTecі сполучного програмного забезпечення також для Linux-кластерів разом з представниками на ISC всесвітньої конференції з суперкомп'ютерів.

Також ми є представниками компанії Silicon Graphics (SGI), яка була створена в 1981 році. Головним напрямком роботи компанії протягом багатьох років було створення високопродуктивних графічних робочих станцій. В даний час її інтереси поширюються на ринок високопродуктивних обчислень як для технічних, так і для комерційних додатків. Зокрема вона концентрує свої зусилля на розробці і впровадженні сучасних технологій візуалізації обчислень, тривимірної графіки, обробки звуку та мультимедіа. На даний момент ми займаємося постачанням серверів компанії SGI, які використовуються також для роботи над фільмами в Голлівуді.

Ні для кого не секрет, що Intel MPI Library дала розробникам і "юзерам" кластерних програм гнучку реалізацію MPI з підтримкою різних технологій інтерконнекта. Бібліотека MPI дозволяє тестувати і виконувати код призначених для користувача програм у різних комунікаційних середовищах. Бібліотека MPI підтримує популярний протокол TCP / IP для мереж Ethernet, спеціальний комунікаційний протокол для обчислювальних систем зі спільною пам'яттю, а також протокол RDMA для мереж InfiniBand. Розширювана модульна архітектура бібліотеки MPI дозволяє користувачам легко включати підтримку більш сучасних, якісних і функціональних видів інтерконнекта у міру їх появи.

Переглядів: 1843 | Дивись також: HTC Touch Diamond |Мультимедійний плеєр на hdd диску? |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0