Вітаю Вас ГістьЧетвер, 26.04.2018, 23:51

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Лютий » 27 » Ноутбуки можна розділити на класи
17:32

Ноутбуки можна розділити на класи

Ноутбуки можна розділити на класи за такими принципами:

A. За масогабаритні показниками

* Slim / субноутбук - тонкі, легкі, компактні. Діагональ матриці не більше 12-13 ", вага істотно менше 2кг.
* Настільні. Вага від 3-х з невеликим кг і вище (верхня межа не визначена, буває і 7-8 кг), розмір екрану 15 "і більше.
* "Звичайні". Найпоширеніші, все, що "між" двох вищеназваних. Вага 2-3кг, матриця 13-15 ".
* Планшетний ПК, він же Tablet PC. Невелика діагональ матриці (не більше 14 "), матриця знаходиться або розгортається" обличчям "назовні і володіє чутливістю до натискання (пір'яної введення).
* SuperSlim (надпортативні). Цей клас ще остаточно не склався на ринку і займає проміжне положення між Slim-ноутбкамі і "надолонниками" (КПК). Діагональ матриці не більше 10 ", вага близько 1 кг, сильно зменшена клавіатура. В цей же клас, мабуть, потрібно віднести т.з. UMPC.

B. По області застосування (перегукується з A, але є нюанси)

* "Мобільні". Ноутбук більшу частину часу проводить "в дорозі" разом з господарем і працює радше на його колінах, ніж на столі.
* "Офісні". Все життя стоять на робочому столі і працюють з одним і тим же обмеженим колом завдань.
* "Домашні". Переміщення в просторі - зі столу на кухню і назад, та з міста на дачу. Коло завдань найширший - тексти, відео, ігри та багато інших. ін
* Desktop replacement. Ноутбук, що використовується не як ноутбук, а як звичайний ПК.

C. За кількістю дисків

* Одношпиндельні. У ноутбуці тільки вінчестер (HDD); оптичні приводи і FDD якщо і є, то тільки у вигляді (опціональних) зовнішніх пристроїв.
* Двошпиндельні. HDD і оптичний привід - вбудовані в ноутбук.
* Трехшпіндельние. І HDD, і FDD, і оптика - вбудовані.

D. Станом

* Нові, локалізовані, в оригінальній коробці і з незаповненим гарантійним талоном.
* Нові, але "сірі" (призначені для ринків інших країн; ноутбуки Toshiba "американки", наприклад).
* Нові некомплектні (відсутня упаковка, виставкові зразки і т.п.).
* Refurbished.
* Що були у використанні (б / у) з гарантією від фірми-продавця.
* Ноутбуки б / в (вживані).
* З ремонту в працездатному стані з гарантією від ремонтують.
* Непрацездатним.

E. За часом роботи від батарей при повному навантаженні

* 0 (батареї або немає зовсім, або вона непрацездатна).
* Близько півгодини.
* 1-1,5 години.
* 1,5-2,5 години.
* Більше 2,5 ч.

Майте на увазі, що цифра, що заявляється виробниками в специфікаціях, отримана аж ніяк не при повному навантаженні, а за певних умов. Умови ці (вони зазвичай дуже лояльні до батареї) відрізняються у різних виробників, тому порівнювати моделі виключно за заявленим цифрам некоректно. Має сенс пошукати незалежні порівняльні тести досліджуваних моделей.

F. За типом РК-матриці

* Менше 11 "TFT
* 12 "TFT
* 13,3 "TFT Wide
* 14.1 "TFT
* 15,4 "TFT (15" TFT)
* 16 "TFT (тільки Sony)
* 17 "TFT
* Більше 17 "TFT

і з фізичного дозволу екрану звичайні (XGA -> SXGA -> UXGA), широкоформатні (WXGA -> WSXGA -> WUXGA)

G. За ціною

* "Головне - низька ціна, решта другорядне". Поточний стан цін дозволяє говорити про суму близько $ 600 за новий ноутбук, а на розпродажах - і ще менше (окремі пропозиції "спускаються" до $ 400).
* "Оптимальний за ціною / якістю" (тобто, в душі хочеться перший пункт, але брати самий дешевий не хочеться - соромно перед сусідами, ідіосинкразія до самому дешевому і т.п.). Як правило, це друге-третє за ціною ноутбук у лінійці виробника.
* "Близько тищі" - на даний момент стрімко скорочується ніша, оскільки підтискається як вище-, так і нижче-названими. Тим не менше на психологічно знакову цифру $ 1000 орієнтуються багато.
* Mainstream. Ноутбук "не гірше, ніж в інших". Ціновий діапазон може бути достатньо широким, але зазвичай укладається в суму ДО півтори тисячі "у.о."
* "$ 3 т. - це перебір, але щось трохи менше .... цілком". Як правило, це машина, необхідна не тільки (а часто - і не стільки) для роботи, але і як іміджева річ. Або від ноутбука потрібно досить сильні продуктивність і / або якість, що самим тим, хто шукає усвідомлюється як "ціна вище середнього".
* "А пофіг яка ціна". Ви - або професіонал, який точно знає, що він хоче, або - просто багата людина, несчітающій грошей (типологічний "новий росіянин"). Досвід показує, що другий випадок зустрічається все рідше і рідше. Ще варіант - подарунок оччччень коханій людині (наприклад, собі).

Визначте Ваш вибір по всіх названих категоріях і відберіть з доступних до покупки моделей задовольняють Вас. Якщо морочитися з вищеназваної класифікацією не хочеться, а хочеться просто запитати на форумі "Що купити?", Будь ласка, запитайте це трохи більш розгорнуто, це дозволить відповісти Вам іншим людям, спираючись на факти. Орієнтовна схема питання:

- Я - вихованець дитячого садка / слюсар водопровідник / студент / .... / Директор банку / президент країни ...
- За родом діяльності я ходжу з мамою за руку і писаю в штани / відвідую різні підвали / друкую лекції / .... / Сиджу в кабінеті буваю у тривалих поїздках на природі ....
- Мені конче потрібно кидати понти / качати пошту з інтернету / грати в третій дум / зберігати базу даних в 500 Гиг ....
- У мене є N грошей ... (можна вказати бажаний діапазон), купувати буду в місті ... (якому, коли)
- Мені треба купити ноутбук ... (який, чому, чому саме такий)
- До цього я користувався КПК, десктопом, іншим ноутбуком (яким саме)
- Мене в ньому влаштовувало (що саме), і не влаштовувало (що саме), тому як хотілося (чого хотілося, скільки разів хотілося)
- Вага до 10 кг (0,5 кг, інше) для мене є принциповим / не є принциповим
- Мені обов'язково треба міцний корпус ноутбука / величезна матриця / приєднувати своє оборудовfніе (яке) / ....
- Що мені вибрати?

Втім, зайві подробиці при пошуку та аргументації теж іноді призводять до абсурдного результату, який Ви можете навіть і не чекати, так що завжди потрібно витримувати золоту середину; з боку в перебільшеному вигляді це може виглядати, наприклад, так:

Стою перед вибором чого взяти - старий мельник vs Бочкарьов. Стоять приблизно однаково. Використовувати в основному планую ввечері, в місті, або на природі. Рідше вранці будинку. Я не професіонал, беру для себе, тому прихильникам тільки розливних Варштейнеров і Гіннеса прохання вибір не критикувати - грошей на них поки що немає, а пити вже дуже хочеться, тому що вже більше місяця не можу визначитися. З світлих у Бочкарьова плюс - більше градус - 5,2 проти 4,6 у мельника. Чи сильно це впливає на результат? Якщо гнатися за градусами, в принципі інша модель мельника - "Золоте" теж дає 5,2, але чув, що очікуване якість дає на градус, а кількість - чи це так. Сам вчора потримав в магазині, Старий мельник ніби краще лежить в руці, чи це тільки спочатку а потім звикаєш до будь-якого? У Бочкарьова плюс - випускає фірмові горішки, хоча їх складно знайти, а мельник ніколи цього не робив. Чи підійдуть горішки інших виробників, чи краще все-таки з фірмовими? Професіонали, звичайно, почнуть говорити про інший формат ... хочеш справжньої якості - бери одразу горілки, або коньяку, але поки що в мене обмежений бюджет. Крім того, там відразу на закуску треба багато витрачатися, і на аксесуари - чарки-тарілки. Та й не скрізь зручно - в місті, наприклад, буде вже складніше, проміжки треба грамотно вміти виставляти, інакше говорять шуми потім вилізуть. Загалом, це вже не для початківця. Форуми все прочитав, відгуки скрізь дуже різні, тільки заплутався. Прохання висловитися, хто реально постійно використовує, а не тільки бачили в руках один раз тримав. Цікавить в першу чергу результат.

Переглядів: 2613 | Дивись також: Що вибрати ноутбук або ПК? |Вибераєм комп'ютерну допомогу! |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0