Вітаю Вас ГістьНеділя, 18.03.2018, 03:19

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Січень » 27 » Мікросхема EEPROM-або FLASH-пам'ять
15:18

Мікросхема EEPROM-або FLASH-пам'ять

У радіоапаратурі часто потрібно зберігання тимчасової інформації, значення якої не важливо при включенні пристрою. Таку пам'ять можна було б побудувати на мікросхемах EEPROM-або FLASH-пам'яті, але, на жаль, ці мікросхеми дороги, характеризуються порівняно малою кількістю циклів перезапису, а також надзвичайно низькою швидкодією при зчитуванні і особливо при запису інформації. Для зберігання тимчасової інформації можна скористатися паралельними регістрами.

Пристрої пам'яті, в яких в якості запам'ятовуючих осередків використовуються паралельні регістри, називаються статичними ОЗП, тому що інформація в них зберігається весь час, поки до мікросхеми підключено харчування. Крім мікросхем статичних ОЗП, існують мікросхеми динамічних ОЗП, де в якості запам'ятовуючих осередків використовуються конденсатори. На відміну від мікросхем статичного ОЗП, в мікросхемах динамічного ОЗП постійно потрібно регенерувати їх вміст, інакше через розряду конденсаторів інформація буде зіпсована.

Тому що запам'ятовуються слова не потрібні одночасно, то в ОЗУ можна скористатися механізмом адресації, яке вже розглядалося раніше при поясненні принципів роботи ПЗУ.

У мікросхемах статичних ОЗП присутні дві операції: запис і читання. Для їх виконання можна використовувати різні шини даних (як це робиться в сигнальних процесорах), але частіше використовується одна і та ж шина. Це дозволяє економити висновки мікросхем, які підключаються до цієї шини, і легко здійснювати комутацію сигналів між різними пристроями.

Переглядів: 2199 | Дивись також: Оптимальні місця установки відеокамер на автомийці |Огляд мультимедійного ноутбука Acer Aspire 8920G |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0