Вітаю Вас ГістьПонеділок, 19.02.2018, 01:24

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Січень » 20 » Тривала війна форматів Blu-ray та HD-DVD!
14:57

Тривала війна форматів Blu-ray та HD-DVD!

Тривала війна форматів Blu-ray і HD-DVD вважається завершеною. Перемогу отримав Blu-ray і це стало зрозуміло після того, як відома студія Голлівуду відмовилася випускати фільми на дисках HD-DVD. Трохи пізніше, фірма Toshiba фактично пішла від підтримки свого дітища - стандарту HD-DVD. Просування Blu-ray на ринку останнім часом значно прискорюється, незважаючи на те, що це вимагає значного модифікування обладнання ...

Диск Blu-ray має збільшену до 25 гігабайт інформаційну ємність і призначений для використання в системах відео високої роздільної здатності або High-Definition Video (HDTV). Модифікування ж головним чином торкнулися лазера, що використовується для зчитування та запису інформації. Для збільшення інформаційного обсягу диска Blu-ray, довжина хвилі лазера була значно зменшена, змістившись у синьо-фіолетове область оптичного спектру. До речі, назва стандарту утворено від англійського слова blue. Через спотворень променя лазера довелося значно зменшити товщину полімерного захисного шару диска з 0,6 до 0,1 мм. Крім того, для підвищення стійкості до дій, було знайдено нове покриття - Durabis.
Поширення Blu-ray в Росії наштовхується на ряд труднощів, головною з яких є висока вартість обладнання. Приплив дисків з інших країн наштовхується на проблему ускладненою, у порівнянні з DVD, регіональної захистом.
Удачи Вам!

Переглядів: 2097 | Дивись також: Огляд ноутбука Samsung R430 |Світ високих технологій |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0