Вітаю Вас ГістьСубота, 17.03.2018, 09:05

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Січень » 18 » Створення Model-View-Controller
14:56

Створення Model-View-Controller

Даний посібник присвячено розробці компонента в Joomla 1.5 з використанням технології framework та схеми MVC. Ви пройдете через весь процес його створення. У результаті буде розроблено простий компонент Hello World! Він буде ускладнюватися в наступних частинах керівництва, щоб показати всі міць і гнучкість схеми MVC.

Введення в схему Model-View-Controller

Не дивлячись на те, що ідея компонента може здатися дуже простою, код буде ускладнюватися шляхом додавання нових властивостей і розробкою для користувача інтерфейсу. Схема MVC може бути використана для такої організації коду, при якій відбувається відділення бізнес-логіки від подання даних. Вся бізнес-логіка розміщена в одному місці, що дозволяє легко змінювати інтерфейс або спосіб взаємодії з користувачем без зміни самої бізнес-логіки. MVC спочатку був розроблений для того, щоб виробляти введення, обробку інформації та отримання результату відповідно до логіки архітектури GUI. Це є основою схеми MVC в Joomla.

Переглядів: 1847 | Дивись також: Як правильно купити комп'ютер? |Nero Express і Nero Burning Rom як основний інструмент |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0