Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 20.04.2018, 00:30

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Січень » 14 » Отримання електронних образів со сканованого документу
14:41

Отримання електронних образів со сканованого документу

Планшетний сканер являє собою планшет, усередині якого під прозорим склом розташований скануючий механізм. Невеликий за розміром (підходить для будинку або офісу), дуже простий в експлуатації, запускається натисненням однієї кнопки, однак не модернізується і швидко старіє. Формат сканування - не більше А4, швидкість - 300 стор / год, дозвіл одержуваних зображень - 2400 dpi і вище (оптичне).

Сканер призначений для оцифровки розшитих документів; при скануванні нерасшітих виникають проблеми з спотворенням зображень. Оскільки сторінки перегораються вручну, проблеми виникають і при постійній зміні позиції книги, що ускладнює наступну обробку за допомогою ПЗ. Планшетний сканер підходить для оцифровки щодо нових видань, так як старі найчастіше не піддаються розшивки у зв'язку з культурною або юридичної значимістю. При сильному згинанні корінця книги є ймовірність пошкодити крихку видання.

Що ж до якості одержуваних зображення - оскільки освітлення не досягає затемненої області у корінців книги, якість зображення залишає бажати кращого. Середня ціна планшетного сканера - від 1500 руб.

Планетарний сканер відрізняється скануючої головкою, розташованої зверху, на значній відстані від сканованого документа і педаллю для управління. Займає багато робочого простору і не модернізується. Формат сканування - A2-A4, швидкість - 400-700 стор / год, дозвіл зображень на виході - 400-600 dpi (середнє - 400 dpi. У більшості планетарних сканерів (крім Zeutschel і CMA) збільшення дозволу досягається інтерполяцією програмним способом, що призводить до сильної втрати якості).

Сканер призначений для оцифровки як зшитих, так і розшитих видань - і щодо нових, і старих видань. Однак в останньому випадку все ж таки є ймовірність пошкодити корінець книги, так як видання повинно бути розгорнуто повністю, на 180 градусів. Частина моделей оснащена притискним склом, у решти контакт між скануються виданням і скануючим елементом відсутній. Сканується книга залишається в одній і тій же позиції, незважаючи на те, що сканування проводиться вручну. Відсутня і проблема з затемненої областю, оскільки скановані зображення повністю освітлені. Ціна планетарного книжкового сканера - від 600 000 руб.

Переглядів: 2152 | Дивись також: Компанія ASUS |Безпека в інтернеті |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0