Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 20.04.2018, 00:23

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Січень » 12 » Виробники хотіли б випускати більше відеокарт альтернативного дизайну
16:34

Виробники хотіли б випускати більше відеокарт альтернативного дизайну

Новітня історія знає приклади виникнення серйозних конфліктів навколо можливості випуску відеокарт альтернативного дизайну. Для партнерів AMD і NVIDIA такі відеокарти є продуктами, що забезпечують більш високу норму прибутку. Відкрите еталонного дизайну розповсюджуються для забезпечення швидкого виходу нових продуктів на ринок, а також для підтримки деякого єдності цін і характеристик. Нерідко альтернативний дизайн на увазі використання більш ефективної системи охолодження або більш надійної підсистеми живлення, тому інтерес до таких відеокарт з боку оверклокерів високий.

Тайванські виробники відеокарт у приватній бесіді з представниками сайту The Inquirer пояснили, чому для них так важлива можливість випуску відеокарт нееталонного дизайну. На продажу відеокарт еталонного дизайну багато не заробиш, а от перероблений дизайн дозволяє підняти норму прибутку на 3-8% в залежності від складності змін. Повна переробка дизайну піднімає норму прибутку на 20% у порівнянні з вигодою від реалізації еталонної відеокарти.

Проблема полягає в тому, що на розробку відеокарт власного дизайну йде багато часу, на ринку ці продукти в результаті з'являються з затримкою на квартал або два відносно анонсу еталонного продукту. Це розмиває прибуток від переходу на випуск відеокарт альтернативного дизайну. Компанія Intel, якщо вірити наявних чуток, піде назустріч виробникам. Вона буде надавати зразки відеочіпів сімейства Larrabee завчасно, з таким розрахунком, щоб до моменту анонса у партнерів були на руках серійні відеокарти альтернативного дизайну. Від еталонного дизайну Intel повністю не відмовиться, але бажаючі вкластися у власні розробки партнери отримають можливість заробити на відкритих оригінального дизайну.

Переглядів: 2281 | Дивись також: Загальні відомості про мікропроцесори. |Гаджети |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0