Вітаю Вас ГістьЧетвер, 22.02.2018, 21:48

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ноутбуки та Нетбуки » 2009 » Січень » 8 » Комп'ютерні програми Windows, серверне ПО microsoft sql server, антивіруси та офісне ПЗ
16:22

Комп'ютерні програми Windows, серверне ПО microsoft sql server, антивіруси та офісне ПЗ

Комп'ютерні програми Windows, серверне ПО microsoft sql server, антивіруси та офісне ПЗ winsows xp, office microsoft

Лабораторія Касперського, продаж антивіруса касперского 6.0, ліцензійні антивіруси
Лабораторія Касперського є російським лідером у галузі розробки систем антивірусної безпеки, як для приватних користувачів, так для корпоративних клієнтів. Компанія пропонує широкий спектр програмних продуктів для забезпечення інформаційної безпеки: антивірусні програми, системи контролю цілісності даних, комплекси захисту кишенькових комп'ютерів та електронної пошти. Зручні засоби управління дають користувачам можливість максимально автоматизувати антивірусний захист комп'ютерів і корпоративних мереж. Продукти компанії мають повний набір сертифікатів і ліцензій, що підтверджують їх високу якість і надійність

Захист класу "Преміум" для просунутих користувачів. Працюючи з інтернетом, електронною поштою та різними документами, ви повинні бути впевнені в надійному захисті вашої інформації. Вам необхідно ефективне програмне забезпечення, яке контролює всі можливі джерела проникнення вірусів на ваш комп'ютер. Антивірус Касперського ® Personal Pro розроблений спеціально для досвідчених користувачів. Він забезпечує повномасштабну захист всіх додатків і містить нові унікальні компоненти і технології, тепер доступні і для домашніх користувачів.

Операційні системи windows xp, продаж Microsoft Office, windows server. Продаж програм Microsoft Word, Exсel, Outlook.
Корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером на ринку програмного забезпечення, надання послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів. Програмні продукти компанії Microsoft дозволяють істотно підвищити ефективність праці та використовувати новітні досягнення інформаційних технологій на роботі, вдома і при навчанні. Запорукою високої якості програмних продуктів Microsoft є великі інвестиції в дослідження і розробку, розвиток передових інноваційних технологій, ретельне тестування і тісний зворотний зв'язок з клієнтами.

Операційна система Windows XP Professional доповнює Windows XP Home Edition розширеними можливостями віддаленого доступу, забезпечення безпеки, високої швидкодії і керованості, що робить її найкращою операційною системою для користувачів і організацій.

Сімейство продуктів Windows Server 2003 є наступним кроком у безперервній еволюції серверних операційних систем Windows. Windows Server 2003 заснована на підвищеній надійності, масштабованості і керованості Windows 2000 Server, таким чином вона є інфраструктурної платформою високої продуктивності для підтримки зв'язаних додатків, мереж і веб-служб XML у будь-якому масштабі - від робочої групи до центру даних. · Продаж Microsoft Office Word 2003 - нове втілення самого продаваного текстового процесора, в якому реалізовані всі побажання користувачів і досвід роботи з попередніми версіями. · Microsoft Office Excel 2003 дасть вам можливість перетворити дані в інформацію за допомогою потужних засобів аналізу і наочного відображення результатів, а також обміну отриманої в ході обробки інформацією. · Microsoft Office Outlook 2003 надає інтегроване рішення для керування повідомленнями електронної пошти, календарними планами, завданнями, щоденниками, списками контактів та ін · Microsoft Office PowerPoint 2003 містить нові інструменти, які допоможуть вам створювати, відображати і колективно обробляти більш наочні і ефектні презентації. · Microsoft Office OneNote 2003 являє собою єдине сховище записів, нотаток і малюнків. · Microsoft Office Visio 2003 дозволяє фахівцям технічних та комерційних напрямків візуалізувати свої ідеї, інформацію і проекти.

Microsoft SQL Server 2005 це продукт, що представляє собою нове покоління закінчених масштабованих рішень в галузі систем управління базами і сховищами даних для задач, що вимагають швидкого отримання та аналізу інформації.

Продукти: Продаж Windows XP Home, microsoft Windows XP Professional, Windows Server, Windows Terminal Server, Office xp, Office SmallBusiness 2003, Visio 2003, Project 2003, Visual Studio, SQL Server, microsoft Small Business Server.

графічні програми Adobe Photoshop, Adobe ILLUSTRATOR, Adobe ACROBAT
Сімейство програм Adobe Acrobat 7.0 Сімейство програм Acrobat 7.0 спрощує процес обробки ділових документів завдяки використанню формату Adobe Portable Document Format (PDF). Цей формат вже став стандартом де-факто і використовується державними установами та великими корпораціями в усьому світі. Adobe PDF - це надійний і захищений формат для обміну електронними документами. Acrobat 7.0 Professional призначений для співробітників, відповідальних за підготовку документів до друку, але також може використовуватися інженерами, бізнесменами, інженерами та творчими працівниками, які мають справу зі складними схемами і кресленнями для надійного і ефективного обміну важливими документами

Adobe PhotoshopCS2 дозволить вам створювати зображення найвищої якості для поліграфії, Інтернету, мульти медіа та інших цілей. Не біда, якщо ваш проект буде обмежений жорсткими тимчасовими рамками або строгими технічними вимогами - покладіться на Photoshop, який оснащений всім необхідним для досягнення найкращих результатів в найкоротші терміни. Найбільш досконалий набір інструментів. З моменту своєї появи Adobe Photoshop незмінно тримає марку найсучаснішого професійного графічного редактора. У версії PhotoshopCS2 з'явилася кисть Healing Brush - абсолютно новий інструмент для ретуші, що дозволяє отримувати прекрасні результати c фантастичною швидкістю. Web-дизайнери отримають додаткові можливості використання прозорості та роботи з ролловерамі, що полегшують створення складних навігаційних елементів. А нова палітра «File Browser» допоможе вам відшукувати потрібні зображення, не відкриваючи при цьому самих файлів.
Продукти: Продаж Adobe Creative suite, PHOTOSHOP, ILLUSTRATOR, INDESIGN, ACROBAT, FRAMEMAKER, PAGEMAKER, PREMIERE PRO.

Продаж перекладача Promt переклад текстів
PROMT XT Office - перший продукт, який реалізує нову концепцію автоматичного перекладу, засновану на технології асоційованої Пам'яті. Новий рівень лінгвістичних алгоритмів забезпечує поліпшення якості перекладу для не менш, ніж 55% пропозицій. · Переклад документів наступних форматів: DOC, RTF, TXT, HTML. Вперше реалізована можливість перекладу документів у форматі Adobe Acrobat. · Комфортна робота з іншомовними документами в програмах Microsoft Word, Excel, PowerPoint забезпечується завдяки інтеграції програми в додатки MS Office 2000/XP і Microsoft Office System 2003. · Вбудовування функцій перекладу в усі основні програми Microsoft Office 2000/XP (Word, Excel, PowerPoint, FrontPage) і Microsoft Office System 2003. · Колекції містять спеціалізовані словники, які підключаються до систем перекладу текстів і дозволяють отримувати якісний і коректний переклад текстів різних тематик.

Переглядів: 2481 | Дивись також: Компанія ASUS |Ноутбук для розробки веб-контенту |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0