Вітаю Вас ГістьСереда, 23.05.2018, 14:10

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Правила користування ноутбуком

Безглуздо говорити про те що ноутбук є складним електронним пристроєм і всі ті правила користування, що відносяться до побутової техніки, справедливі і щодо ноутбуків:
- Дотримання теплового режиму експлуатації рекомендованого виробником
- Дотримання режиму вологості при експлуатації ноутбука
- Дотримання режиму транспортування і зберігання техніки.

Ці правила є загальновідомими, але тим не менше не варто нехтувати прописними істинами. Зупинимося на деяких моментах експлуатації ноутбуків:

1. Ви стали щасливим власникам ноутбука, принесли його додому і Вам просто таки не терпиться відразу його включити і проводити з ним різні маніпуляції. Якщо все це відбувається в теплу пору року - вперед за роботу, а якщо ж ви принесли додому комп'ютер, наприклад взимку, з холоду - то не поспішайте. Дайте йому прогрітися приблизно до кімнатної температури. Повірте, це не просто слова. Існують прецеденти, коли не дотримання цього, здавалося б простого правила, мало фатальний кінець.

2. Ура! Комп'ютер "прогрівся" і можна його включати, але пам'ятайте що комутувати зовнішні пристрої, якщо того не допускає стандарт, потрібно на вимкненому комп'ютері. Наприклад, USB, PC Card (PCMCIA), FireWire можна підключати і на "гарячу" (на включеному комп'ютері), а от підключення до PS / 2 гнізда (зовнішня миша, зовнішня клавіатура), або до LPT порту слід проводити тільки у вимкненому стані комп'ютера.

3. Ми чудово попрацювали і, припустимо, настала пора скинути інформацію на дискету. Якщо Ваш комп'ютер виконаний за схемою "All-in-One" (тобто все в одному і привід гнучких дисків (FDD) і привід оптичних дисків (CD, CDRW, DVD)) то в цьому випадку ніяких додаткових дій робити не потрібно . Якщо ж Ваш ноутбук виконаний за модульною схемою, тобто одночасно в корпусі може знаходиться або FDD, або привід оптичних накопичувачів то тут існує кілька шляхів.

3.1. Більшість сучасних моделей ноутбуків дозволяють підключати різні приводи з допомогою спеціальних кабелів (природно при їх наявності у Вас) навіть на працюючому комп'ютері.

3.2. Якщо ж у Вас немає такої можливості і Ваша Операційна система автоматично не дозволяє цього робити (як правило це Windows системи старше "Windows 2000", або системи не до кінця укомплектовані відповідними драйверами і утилітами конкретно під Вашу модель ноутбука), то Вам варто або вимкнути комп'ютер і поміняти привід, або завантажити з сайту виробника спеціальну утиліту, для заміни приводів на працюючому комп'ютері (Краще це зробити-потім простіше жити буде))).

4. Якщо ваш комп'ютер оснащений Ni-Mh батареями то зовсім не зайвим буде тренувати батарею (повний цикл "Заряд-Розряд") приблизно 1 раз на тиждень (для Li-Ion батарей таку процедуру варто робити 1 раз на 2-3 місяці). Також зовсім не погано буде завантажити з сайту виробника утиліту для калібрування батарей і їх тренування (знову ж таки за умови існування такої). Якщо Ви не знаєте, то варто згадати, що при роботі з ноутбуком з увімкненим адаптером живлення, заряд батареї відбувається автоматично.
5. Встановіть відповідні параметри енергозбереження та параметри технології Intel Speed Step ™ - тим самим ви продовжите життя батарей і ламп матриці.

6. При чищенні ноутбука бажано користуватися спеціалізованими засобами, що чистять. Якщо для пластикових деталей корпусу підійде будь-який універсальний очищувач пластику, то матриця стоїть осібно. Краще не полінуйтеся і купіть спеціальну рідину для протирання екранів ноутбуків і спеціальні серветки (Наприклад, подивіться на http://www.defender.ru). В крайньому випадку, протирання матриці слід робити м'якою безворсових ганчіркою, зволоженою простою водою (Про екзотичні випадки протирання матриці слабким мильним розчином, або розчином Fairy, згадаю лише побіжно - хочете пробуйте на свій страх і ризик).

У висновку:
- Ніколи не пийте кави або інші тонізуючі напої працюючи за ноутбуком - протока трохи рідини на клавіатуру або матрицю, Ви ризикуєте стати в один ряд з нещасними власниками купи проблем!
- Носіть ноутбук в спеціальній сумці з укріпленими бортами - це допоможе врятувати його навіть у разі раптового падіння на слизькій дорозі життя.
- Не тикайте в екран авторучками й олівцями.
Не нехтуйте цими та вищеописаними простими правилами і Ваша спільне життя з ноутбуком не буде обтяжена зайвими клопотами.

Вибір Ноутбука для 3D графіки |Acer Aspire 5920 |
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0