Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 25.05.2018, 04:33

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Правила експлуатації

Почнемо з необхідних правил експлуатації ноутбуків:

1. Ми не рекомендуємо приймати їжу, а також насолоджуватися розпиванням різних напоїв при роботі з ноутбуком, тому що потрапляння рідини всередину ноутбука, у кращому випадку, буде коштувати Вам робіт з розбирання та прочищення клавіатури (а це близько 2000 рублів), а в гіршому закінчиться заміною материнської плати, що складає половину вартості ноутбука.

2. Як і будь-яку техніку, не ставте Ваш ноутбук в місця, що знаходяться під постійним впливом прямих сонячних променів.

3. При перенесенні ноутбука бажано використовувати спеціальні сумки, портфелі та рюкзаки, з протиударними, ущільненими стінками, тому що будь-яка вібрація або удар може привести до дуже важким і дорогим наслідків.

4. Оскільки наш сервісний центр займається ремонтом ноутбуків дуже давно, і наші майстри бачили всяке, ми хочемо попередити Вас про особливе поведінці домашніх тварин, які в помсту за грубі дії господарів, мають звичку справляти нужду на клавіатури улюблених ноутбуків ....:)) Наслідки - в більшості випадків - заміна материнської плати. Зауважте, випадок дуже поширений!

5. Так як в нашій країні збої в електромережі не рідкість, особливо взимку, а до незначних відхилень напруги від покладених 220 В ми навіть звикли, то ноутбуки - випадок особливий, і звикати до такого стану речей їм важко. Тому, питайте свій апарат, як мінімум, через мережевий фільтр, а ще краще через пристрій, що іменується UPS. У грозу обов'язково відключайте ноутбук від мережі, використовуючи лише акумулятор.

6. Не залишайте ноутбук у зоні достігаемості маленькими дітьми!

7. У разі будь-яких несправностей, не довіряйте розбирання ноутбука і спробу відремонтувати непрофесіоналам, пам'ятайте, ремонт після безграмотного і недосвідченого втручання, без професійного обладнання та інструменту, буде коштувати Вам вдвічі дорожче!

Тепер поговоримо про типові ознаки несправностей і методи їх усунення:

1. Якщо після включення ноутбука, екран став горіти тьмяно, а картинка видно дуже погано, або вона стала одного кольору (в червоних відтінках), то в наявності несправність лампи підсвічування. У цьому випадку, Ваш ноутбук буде мати потребу або в ремонті інвертора, для якого просто НЕОБХІДНІ професійні знання електроніки, великий досвід та висока кваліфікація фахівця, або в заміні лампи підсвічування матриці, тому що ці лампи дуже тонкі і тендітні, і при ударі можуть розбитися. Також лампи підсвічування можуть вийти з ладу через окислення катодів. Заміна лампи підсвічування досить тонка, точна і кропітка робота, яку неможливо здійснити в домашніх умовах, тому що розбирається вся матриця повністю, для чого потрібно спеціальне обладнання, досвідчені руки і професіоналізм.

2. Якщо зображення на екрані ноутбука стало постійно блимати, це вказує на можливу несправність плати контролера матриці, або на відходження шлейфу матриці.

3. Якщо після удару на екрані з'явилися вертикальні або горизонтальні тонкі кольорові смужки, то це перша ознака розшарування скла в місці з'єднання з ним дешифратор. У цьому випадку ноутбук потребує повної заміни матриці.

4. Якщо при роботі з ноутбуком Ви чуєте повторюється клацання всередині ноутбука, це вказує на початок виходу з ладу жорсткого диска, тому покваптеся зберегти всю цінну інформацію на інших носіях, тому що незабаром Вам доведеться міняти жорсткий диск.

5. Якщо при роботі з ноутбуком, він став сильно нагріватися, то це може бути наслідком низки несправностей, таких як:
- Засмічення системи охолодження;
- Виходу з ладу внутрішньої пам'яті процесора;
- Виходу з ладу окремих частин плати оперативній пам'яті.
Чи потрібна обов'язкова діагностика ноутбука і виявлення причини нагрівання.

6. Якщо час автономної роботи від акумулятора стало скорочуватися і досягло 5 - 15 хвилин, а повна розрядка-зарядка батареї ситуацію не змінила, то це явна ознака виходу з ладу акумулятора, який можна або замінити новим, або можна відремонтувати.

Гравіювання лазером сьогодні |Неттоп ASRock ION 330 |
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0