Вітаю Вас ГістьВівторок, 19.06.2018, 11:19

Ноутбуки Samsung і нетбуки Самсунг


Ремонт ноутбуков

Наша організація надає послуги з ремонту ноутбуків в Києві.
Ремонт ноутбуків здійснюється у нас в офісі. Якщо Ви не хочете витрачати час на поїздку до нас, наш кур'єр може забрати ноутбук у Вас удома або в будь-якому місці, де Вам зручно. Вартість ремонту залежить від виду виконуваних робіт.

Ноутбук в наш час швидко відвойовує позиції у стаціонарного комп'ютера, поступово стаючи одним з основних атрибутів сучасної ділової життя і вірним помічником в організації дозвілля.

І, на жаль, ноутбук, як і будь-який комп'ютер, має властивість час від часу ламатися. Наша компанія має величезний досвід ремонту ноутбуків будь-якої складності. Ми з задоволенням виконаємо для Вас гарантійний ремонт ноутбука удома або у Вас в офісі в Києві в будь-якому зручному для Вас районі міста. Наші досвідчені, висококваліфіковані майстри здійснять сервісний ремонт ноутбука будь-якої моделі: ремонт ноутбуков acer, ремонт ноутбуков asus, ремонт ноутбуков toshiba, ремонт ноутбуків sony, ремонт ноутбуків hp, ремонт ноутбуків lg, ремонт ноутбука dell та ін
Гарантійний ремонт ноутбука буде виконаний нами якісно і в найкоротші терміни, адже одним із пріоритетних напрямів діяльності нашої компанії є терміновий ремонт ноутбуків у Києві. Гарантійний ремонт ноутбука передбачає виконання різних видів ремонтних робіт, таких як: ремонт клавіатури ноутбука, ремонт материнських плат ноутбуків і т.д.
Тому якісний ремонт ноутбука вдома або в офісі не завжди можливий. Тому ремонт ноутбука здійснюється в умовах майстерні. Наша компанія із задоволенням здійснить для Вас швидкий і якісний ремонт ноутбуків (Київ), терміновий ремонт ноутбуків будь-якої складності, приємно здивувавши Вас співвідношенням ціни і якості послуг, що надаються!
Ми виконуємо:

* Установка антивіруса на ноутбук;
* Установка архіватора на ноутбук;
* Установка кодеків на ноутбук;
* Установка програм перегляду зображень і відео на ноутбук;
* Установка програм-перекладачів на ноутбук;
* Установка програм для бухгалтерії (1С, "Акцент", "Парус" і т.д.) на ноутбук;
* Установка програм для дизайнерів, художників, оформлювачів на ноутбук;
* Установка програм для видавництва (Corel, Illustrator? Photoshop і т.д.) на ноутбук;
* Програми для юристів (нормативні бази, коментарі, бланки і т.д.) на ноутбук;
* Будь-яке інше програмне забезпечення на ноутбук.Правила експлуатації ноутбука

Ось воно! Ви нарешті купили ноутбук і не можете від нього відірватися, здуває порошинки і не допускаєте молодшого брата. ... Але в якийсь один момент, ваш ноутбук ламається і ви не уявляєте як це сталося і що робити. Дозвольте дати Вам декілька порад з експлуатації, яких ви повинні дотримуватися, що б Ваш ноут працював довше.
Отже, почнемо!
Якщо Ви користуєтесь ноутбуком, як стаціонарним комп'ютером, дістаньте з нього акумуляторну батарею (попередньо її зарядив). Заряджайте батарею раз на місяць, потім знову забирайте із ноутбука. Так вона проживе довше. Всупереч існуючій переконання, якщо користуватися ноутбуком при постійному підключенні до мережі напруги, вставлений в ноутбук акумулятор витрачає свій ресурс.

Намагайтеся не класти сторонні предмети на зону клавіатури, тобто на нижню частину ноутбука. Зазвичай забувши там flash-брелок або інший предмет, користувач закриває матрицю ноутбука - як результат, дорогий ремонт ноутбука.

Не тримайте напої поблизу ноутбука. Один необережний рух - і ноутбука у Вас немає.

Якщо немає потреби, йдучи з роботи закривають кришку (матрицю) ноутбука - краще не треба, довше проживуть петлі. Особливо це відноситься до всіх російських марок (Roverbook, iRu, Maxselect, ...), деякі моделі Fujitsu-Siemens і майже всі Samsung

Не ставте ноутбук впритул задньою стінкою до стіни - це найчастіше призводить до розхитування роз'єму живлення або USB-роз'ємів (якщо вони у ноутбука ззаду).

Якщо у ноутбука ушкодився роз'єм USB, ні в якому разі не користуйтеся ним: це призведе до непрацездатності материнської плати ноутбука. Ремонт материнської плати обійдеться від 250 уе

Не вмикайте ноутбук після внесок у тепле приміщення з холоду (як і всі інші електричні предмети).


Огляд ноутбука бізнес класу Sony VAIO SZ7 |Апаратні можливості ноутбуків нашого часу |
Пошук по сайту
Фото
Ноутбуки
Принтери
Флеш диски
Монітори

Придбай собі новий ноутбук тут

Дивись також
Партнери
Архів новин
Статистика


Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0